sprzedaż miodów

Sprzedaż miodów Gdzie można nabyć pyszne miody?

Sprzedaż miodów – Z roku na rok staramy się rozwijać naszą pasiekę, to też opcji kupna naszych produktów jest coraz więcej. Poczynając od wizyty w naszym domu rodzinnym na ul. Teligi 23 w Mielcu, najlepiej po wcześniejszym telefonie, by upewnić się czy zastaniemy kogoś w domu.

Punkt sprzedaży miodów

Kolejną opcją jest nasz punkt sprzedaży otwarty w 2016 roku na ulicy Drzewieckiego 9/8 w Mielcu. Punkt znajduje się w budynku na 1 piętrze obok fryzjera męskiego, na parterze przyjmuje dentysta. Zaś z ulicy można zobaczyć już reklamę z napisem ”sprzedaż miodu z własnej pasieki”. Sprzedaje w nim mama Bożena, z którą można zawsze porozmawiać o miodzie, pszczołach, a nawet o pogodzie.

Godziny w których ów punkt jest otwarty zależy od dnia tygodnia,
i tak: w poniedziałek, wtorek środę i piątek od 9-16, czwartek 9-12 i sobota 8-12.

Sprzedaż miodów na bazarku

Ponadto od września do maja w każdy czwartek tato Leon sprzedaje nasz produkty na tzw. Bazarze na ul Sportowej, zaraz przy pierwszym wejściu od strony garaży .

Miody sklep online

Idąc z duchem czasu i postępu, gdzie połowa rzeczy jest sprzedawana w internecie, uruchamiamy sklep internetowy, w którym również będzie można nabyć wszystkie dary naszej pasieki.
Dowozimy również miód w większych ilościach bezpośrednio pod wskazany adres po wcześniejszym zamówieniu.
Oprócz wyżej wymienionych dróg dystrybucji jesteśmy również obecni na różnego rodzaju imprezach cyklicznych takich jak: dożynki, jarmarki świąteczne, święta miodu, odbywające się w  Mielcu, Rzeszowie i okolicach.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!