Miody na jarmarku
26 listopada 2021/Blog
  • By Arkweb

Miody na jarmarku bożonarodzeniowym to już tradycja!

Miody na jarmarku świątecznym w Rzeszowie od 4 grudnia! Bo od tego dnia rusza bowiem kolejna już edycja świątecznego miasteczka, na które wszyscy z niecierpliwością czekają praktycznie cały rok. Jest to miejsce wyjątkowe, ponieważ poza licznymi stoiskami sprzedażowymi panuje tutaj cudowna świąteczna atmosfera. O niezwykły nastrój dbają także liczne dekoracje świetlne oraz mnóstwo ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest niewątpliwie  wizyta św. Mikołaja z barwną paradą i wręczaniem prezentów. Ponadto dla najmłodszych przewidziane są: młyńskie koło, karuzela, zabawy na sportowo i gigantyczna choinka w plenerze. Na jarmarku bożonarodzeniowym na pewno warto też odwiedzić wiele kramów, na których czekać będą świąteczne ozdoby, liczne wyroby rękodzielnicze podkarpackich artystów oraz moc wspaniałych przysmaków. Jak co roku nie zabraknie również nas, pasieki Stefanek z Mielca, gdyż na tego rodzaju imprezie nie może rzecz jasna zabraknąć prawdziwego naturalnego miodu.

Miód na święta – zakup obowiązkowy!

Dlaczego tak bardzo chętnie kupujemy miód, szczególnie w okresie zimowym? Można by rzec, że na pewno osłodzi nam on ten wyjątkowy w roku czas świąt. Ale wszyscy wiemy, że w tym zakupie kryje się jeszcze coś znacznie bardziej kosztownego. Ostatnimi czasy szczególnie życzymy swoim bliskim tego, co w życiu najważniejsze, czyli zdrowia. Aby wzmocnić swoje przesłanie obdarowujemy często przyjaciół słoiczkiem cennego naturalnego dobra, które właśnie pozwala zadbać o dobrą kondycję i wzmocnić wspomniane wcześniej zdrowie. W ten sposób możemy podkreślić również swoje uczucia, jednakowoż wyrazić jak bardzo nam na kimś zależy. Ponadto naturalne miody stanowią jeden z najbardziej wartościowych składników świątecznych wypieków, w tym bezwarunkowo pachnących słodkich pierników. Podkreślają ich niecodzienny aromat i cudowny, niepowtarzalny smak. Podobnie nasze miody idealnie komponują się z różnego rodzaju mięsami, pysznymi sałatkami, a nawet przekąskami w postaci słodko – kwaśnych śledzi. Kolejny obowiązkowy przysmak stanowi zimowa herbatka oczywiście z miodem i przyprawami korzennymi.

Zapraszamy zatem serdecznie do naszego stoiska z miodami z pasieki Stefanek na jarmarku bożonarodzeniowym w samym rynku miasta Rzeszowa. Już od 4 grudnia! Do zobaczenia 🙂

Szybki kontakt!
+
Wyślij!