cukiernia Jasło
17 września 2022/Blog
  • By Arkweb

Ludzie dzielą się na dwa typy. Tych którzy wyczekują długich, jesiennych wieczorów pod kocem. Oraz tych którzy nie dostrzegają uroków zakończenia lata. Jeśli należysz do grupy niesympatyzującej z jesienią, mamy dla Ciebie kilka pomysłów jak możesz osłodzić sobie tą porę roku. W tym wpisie polecimy Ci także świetne miejsce (cukiernia Jasło).

Miód w roli głównej

Jesień niejednemu kojarzy się z przeziębieniami. To dlatego warto pamiętać o profilaktyce i naturalnym wspieraniu swojego organizmu. Nie zapominaj zatem o codziennej dawce miodu w swojej diecie! Warto pamiętać o prozdrowotnych właściwościach tego daru natury. Jeśli na myśl o chłodnych wieczorach nachodzi Cię ochota na herbatę z miodem czy grzańca z jego dodatkiem… Pamiętaj aby miód dodać na końcu, kiedy napar będzie już przestudzony ponieważ inaczej straci swoje drogocenne właściwości.

Idź na ciastko

Jak pewnie się domyślasz, dla nas hitem jesieni są ciasta z dodatkiem miodu, bo lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym! Niezaprzeczalnym klasykiem goszczącym na naszym stole zwykle jest szarlotka z orzechami w miodzie z cukierni Wulkan w Jaśle o której już tu kiedyś wspominaliśmy. Godny polecenia w cukiernia Jasło Wulkan jest także bananowy song. Pyszne ciasto z warstwą smażonych bananów z miodem, śmietanką, toffi, czekoladą i kruszonką. My się skusimy, a Ty?

Wśród ludzi i słodkości jakoś raźniej

Długim jesiennym wieczorom sprzyjają także spotkania ze znajomymi. Świetnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu mogą sprawdzić Ci się gry planszowe, spacery w poszukiwaniu ostatnich promieni słońca czy po prostu długie rozmowy z przyjaciółmi. Jeśli planujesz zaprosić gości a  nie masz czasu na przygotowania, wspomnimy tylko, że w cukierni Wulkan znajdziecie nie tylko pyszne słodkości ale także wyroby garmażeryjne takie jak pierogi, krokiety czy gołąbki. W dodatku to wyroby o tradycyjnych recepturach które smakują jak u mamy! Wpadnij do cukiernia Wulkan Jasło i sprawdź, jak łatwo możesz odciążyć się tej jesieni jednocześnie korzystając z jej uroków.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!