miody z pasieki paniaga
22 maja 2020/Blog
  • By Arkweb

Miody z pasieki Stefanek


Miody z pasieki to prawdziwe, naturalne i tradycyjne polskie przysmaki. Zawierają mnóstwo cennych mikroelementów, witamin oraz wiele innych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu związków. Dlatego też od lat są bardzo cenionym produktem spożywczym. Oczywiście spora część smakoszy nie wyobraża sobie bez miodowych zapasów swojej spiżarni. Zastępują one cukier przy codziennej i jesiennej herbatce. Zaś w bardziej uroczystych chwilach unoszą się w ciepłej i słodkiej woni miodowych ciast i ciasteczek. Poza tym niezwykłym klimatem wyjątkowo ważne jest ich działanie. Bowiem w zależności od gatunku i rodzaju mają one nie raz zbawienne dla zdrowia działanie i wspomagają leczenie bardzo wielu schorzeń. Warto na ten temat dowiedzieć się więcej odwiedzając na przykład naszą pasiekę w Mielcu.

Miody z pasieki – zakupy

Prawdziwe miody polskie zawsze można nabyć u samego źródła, czyli wybierając się bezpośrednio do pasieki. Ponadto będąc w mieście warto wstąpić po słoiczek wybornego miodu do naszego sklepu. Można także skorzystać z obecnie popularnego zakupu online https://pasiekastefanek.pl/sklep/. Również idealną okazję do zakosztowania naszych produktów przez mieszkańców innych miast czy wiosek stanowią imprezy plenerowe, jak kiermasze, festyny czy jarmarki. Jedną z takich atrakcji jest np. Jarmark Bożonarodzeniowy w Rzeszowie. Mieszkańcy i goście Rzeszowa odwiedzają wtedy rynek, aby móc nabyć właśnie oryginalne wyroby rękodzielnicze i przede wszystkim zabrać ze sobą do domu regionalne przysmaki.

Święto Paniagi 2020

Jarmark regionalnych produktów w Internecie

Święto Paniagi będące już corocznym obyczajem miasta Rzeszowa z powodu epidemii Koronawirusa w tym roku nie odbyło się w sposób tradycyjny. Jednak, aby uczcić Święto ulicy 3 Maja Estrada Rzeszowska przeniosła imprezę na ścieżkę wirtualną. I w tej właśnie wersji jarmarku mamy zaszczyt wziąć udział i zaprezentować nasze wyroby pszczele wprost z pasieki Stefanek. Nasza miejscówka to stanowisko numer 5 pod adresem http://paniaga.estrada.rzeszow.pl. Wchodząc na tą stronę można dokonać zakupów, zyskując przy tym 5-procentowy rabat. Wirtualna ulica 3 Maja w Rzeszowie to dla nas idealna okazja, aby móc swoje regionalne przysmaki, jakimi są miody z pasieki, zaprezentować szerszemu niż zwykle gronu konsumentów. Serdecznie zapraszamy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!