miód z nawłoci
26 listopada 2022/Wydarzenia
  • By Arkweb

Występowanie naszych miodów na jarmarku w świątecznym w Rzeszowie to już tradycja! Z radością ogłaszamy, że także w tym roku już od 3 grudnia będzie nas można spotkać na jarmarku świątecznym w Rzeszowie.  W tym roku mamy także nie lada niespodziankę dla fanów miodu mieszkających w Krośnie! Już się domyślacie? Tak! Nasze stoisko będzie także obecne na jarmarku świątecznym w Mielcu, którego edycja rozpocznie się 11 grudnia!

Miodowa magia świąt

Zima to niezaprzeczalnie czas oczekiwania i tworzenia na magii świąt. Jest wiele sposobów na poczucie tej magii i wprawienie się w świąteczny, beztroski nastrój. W sklepach pojawiają się świąteczne piosenki, gadżety i muzyka. Ludzie dekorują swoje domy czy mieszkania pięknymi, a także często aromatycznymi ozdobami. Na myśl przychodzą nam pomarańcze z goździkami, laski cynamonu, pięknie pachnące wianki z choinek czy ulubione świąteczne świeczki. Ozdoby, piosenki, zapachy i ulubione zimowe smaki (takie jak ulubiony osładzacz życia czyli miód, na przykład miód z nawłoci). Jarmarki świąteczne stały się tradycją tak jak wszystkie wcześniej wymienione rzeczy. To na nich ludzie spotykają się aby poczuć prawdziwą magię świąt. Podczas takich jarmarków często można skorzystać z różnorodnych atrakcji, podziwiać piękne instalacje świetlne, spotkać świętego Mikołaja, a co najważniejsze w świątecznym czasie, doznać życzliwości innych ludzi.

Podaruj bliskim prezent od serca

Czas jarmarków świątecznych to czas spróbowania pysznych dań, napicia się czegoś pysznego i korzystania z atrakcji i nie tylko. Podczas jarmarków mamy także okazję poznać lokalnych rękodzielników tworzących piękne, świąteczne ozdoby czy inne rękodzielnicze dzieła. Warto pomyśleć nad sprawieniem prezentu świątecznego bliskiej osobie a przy okazji wesprzeć lokalnych artystów i rękodzielników. Nie zapomnijcie także o włożeniu do toreb prezentowych naszego słoiczka miodu dla osłodzenia a także dla wsparcia odporności obdarowanych nim bliskich.  Szczególnie polecamy miód z nawłoci! W takie cudowne prezenty  będziecie mogli zaopatrzyć się już od 3 grudnia w Rzeszowie (więcej informacji) i od 11 grudnia w Mielcu. Serdecznie zapraszamy!

A niecierpliwych, zapraszamy już teraz do naszego sklepu.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!